اخذ ویزای باکو

اخذ ویزای باکو ویژه تیر بصورت فوری – سلین سیر

اخذ ویزای باکو ویژه تیر بصورت فوری – سلین سیر ویزای باکو بصورت لیبل و الکترونیکی صادر می شود   چگونگی اخذ ویزای باکو ویژه تیر بصورت فوری : ویزای لیبل : ارائه مدارک به آژانس مسافرتی سلین سیر ویزای الکترونیکی : ارسال تصویر گذرنامه به آژانس مسافرتی سلین سیر   مدارک لازم برای صدور ...

READ MORE

اخذ ویزای آذربایجان ویژه تیر بصورت فوری – سلین سیر

اخذ ویزای آذربایجان ویژه تیر بصورت فوری – سلین سیر ویزای آذربایجان بصورت لیبل و الکترونیکی صادر می شود   چگونگی اخذ ویزای آذربایجان ویژه تیر بصورت فوری : ویزای لیبل : ارائه مدارک به آژانس مسافرتی سلین سیر ویزای الکترونیکی : ارسال تصویر گذرنامه به آژانس مسافرتی سلین سیر   مدارک لازم برای صدور ...

READ MORE

اخذ ویزای باکو ویژه تیر بصورت الکترونیکی – سلین سیر

سلین سیر کارگزار باکو و ارائه کننده ویزای الکترونیکی باکو اخذ ویزای باکو ویژه تیر بصورت الکترونیکی – سلین سیر   ویزای الکترونیکی باکو در یک برگ A4 چاپ شده و به همراه گذرنامه در گمرک ورودی آذربایجان ارائه می شود.   انواع ویزای الکترونیکی باکو : ویزای عادی باکو – ویزای فوری باکو   ...

READ MORE

ویزای باکو آذربایجان بصورت لیبل کجا و چگونه اخذ میشود

  
 ویزای باکو جزو ملزومات سفر به این شهر میباشد. یکی از انواع ویزاهای مورد استفاده برای ورود به کشور جمهوری آذربایجان ویزای لیبل است.

 

اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت الکترونیکی و یک نوع رایج دیگر یعنی لیبل انجام می شود. ویزای آذربایجان باکو در ایران در دو محل صادر می شود، در سفارت آذربایجان در تهران و کنسولگری آذربایجان در تبریز. برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان باکو مدت زمانی بین ۷ تا ۱۰ روز  لازم است. برای اخذ آن اصل پاسپورت با دارا بودن ۶ ماه اعتبار و یک قطعه عکس ۳.۴ تمام رخ رنگی نیاز است، علاوه بر آن پر کردن فرم های سفارت نیز لازم میباشد. برای اخذ این نوع ویزا مراجعه حضوری به محل صدور ویزا ضروری است. مدت زمان اقامت در کشور جمهوری آذربایجان با ویزای توریستی عادی یا همان ویزای لیبل ۳۰ روز و مهلت استفاده از آن ۹۰ روز می باشد. قیمت این نوع ویزای باکو در صورت مراجعه حضوری ۲۳ دلار و در صورتیکه توسط آژانس مسافرتی اخذ شود مبلغ آن متفاوت می باشد. با توجه به سیاست کشور جمهوری آذربایجان در راستای رونق صنعت گردشگری و جذب توریست صدور ویزا یا روادید نیز اخیرا با صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان باکو تسهیل شده است که برای اخذ آن نیازی به مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری وجود ندارد. لازم به ذکر است که صدور ویزای آذربایجان باکو در مبادی ورودی به این کشور صادر نمیشود و مسافرین عزیز بایستی قبل از عزیمت به مرز یا فرودگاه ویزای خود را اخذ کرده باشند.

 

مسافران عزیز برای اطلاع از قیمت ویزای باکو  و اخذ آن میتوانند با شماره های زیر در تماس باشند:

کارشناسان سلین سیر شما را راهنمایی خواهند کرد.

۱ – ۳۳۳۲۵۸۸۰ – ۰۲۴ // ۰۹۹۰۲۲۴۰۷۰۲

 

سلین سیر علاوه بر خدمات اخذ ویزا برای کشور جمهوری آذربایجان سایر خدمات کارگزار باکو :

مثل رزرو هتل و آپارتمان در باکو، خدمات ترنسفر فرودگاهی، خدمات ترنسفر از مرز بیله سوار و آستارا به باکو، گشتهای متنوع در باکو و رزرو بلیط کنسرت و … را در آذربایجان و باکو انجام میدهد.

 

تخصص سلین سیر اجرای تورهای باکو و ارائه خدمات در همه شهرهای آذربایجان است.

 

سلین سیر آرزوی سفری خاطره انگیز برای شما عزیزان را در سفر باکو دارد.

 

خاطرات خوب با سلین سیر.

 

منتظر دیدار شما عزیزان در تورهای باکو هستیم.

ویزای باکو و انواع آن و چگونگی اخذ ویزای آذربایجان

درخصوص ویزا بایستی گفت بسیاری ویزا یا همان روادید را با پاسپورت یا همان گذرنامه اشتباه می گیرند اما این دو مقوله کاملا با هم تفاوت دارد. گذرنامه در واقع مدرک شناسایی شما در خارج از کشور است که مردم هر کشور برای خروج از مرزهای آن باید آنرا اخذ نمایند و این اولین مرحله برای خروج از کشور و سفر به کشور بعدی است. مراحل اخذ گذرنامه در مطالب بعدی به اطلاع شما خواهد رسید. اما روادید مجوز ورود به کشور مقصد می باشد یعنی بسیاری از کشورها اجازه ورود افراد را به سادگی به خاک آن کشور نمی دهند و برای ورود به آن کشور باید از سفارت آن کشور در مبدا سفر روادید را اخذ نمود. این در حالی است که کشورهایی که برای جذب گردشگر اقدام می کنند یک سری تسهیلات نیز در نظر می گیرند مثل ترکیه که ورود گردشگر بدون ویزا به آن آزاد است. با توجه به افزایش سفر ایرانیان به باکو در سالهای اخیر بسیاری از علاقه مندان به سفر باکو همواره پیگیر اخبار ویزای آذربایجان می باشند که در میان مردم و شرکت های مسافرتی از آن به ویزای باکو یاد می شود. با گسترش روابط میان ایران و آذربایجان و افزایش دیدار سران دو کشور همواره اخباری درخصوص لغو ویزای آذربایجان به گوش می رسد و در این میان مشاهده شده است که افرادی با تکیه به این اخبار بدون اخذ ویزای آذربایجان اقدام به سفر به باکو می نمایند که این بی توجهی باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها می کند. پس دقت داشته باشید که برای سفر به کشور آذربایجان نیاز به اخذ ویزای این کشور دارید. قبلا برای اخذ ویزای باکو نیاز به این بود که حتما به سفارت کشور جمهوری آذربایجان در تهران یا کنسولگری این کشور در تبریز به صورت حضوری مراجعه کنید یا اینکه از طریق شرکت های مسافرتی مثل سلین سیر بخواهید که برای شما این کار را انجام دهد و برای اخذ این ویزا لازم بود که اصل پاسپورت و عکس به سفارت تحویل شود که این پروسه زمانبر بود. بنابراین کشور آذربایجان در راستای تسهیل اخذ ویزا اقدام به راه اندازی سامانه صدور الکترونیکی ویزا کرد و در حال حاضر ویزای الکترونیکی باکو بیشترین درخواست را برای ورود مسافرین به خاک آذربایجان را دارد.

چنانچه شما نیز برای سفر به باکو و ثبت نام در تور باکو علاقه دارید یا بصورت انفرادی قصد سفر به باکو را دارید می توانید با کارشناسان سلین سیر در تماس بوده و ویزای باکو را اخذ نمایید.

تماس با کارشناسان سلین سیر برای اخذ ویزای آذربایجان :

شماره تماس : ۱ – ۳۳۳۲۵۸۸۰ – ۰۲۴
تلفن کارشناس : ۰۹۹۰۲۲۴۰۷۰۲
آی دی تلگرام کارشناس : @selintravel22

 

سلین سیر مجری تخصصی تورهای هوایی و زمینی باکو
سلین سیر کارگزار باکو برای اخذ ویزای آذربایجان
خدمات رزرو هتل و آپارتمان در باکو توسط سلین سیر
انجام کلیه امور مربوط به ترنسفر فرودگاهی و ترنسفر مرز به مرز در آذربایجان توسط کارگزاری سلین سیر در باکو

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد. سلین سیر زنجان

تورهای متنوع با سلین سیر

طراحی سایت