تور کیش از زنجان

روزهای دوشنبه و پنجشنبه

تور کیش از زنجان

تور هوایی کیش از زنجان

750

هزارتومان

اطلاعات بیشتر

تور هوایی کیش از زنجان ۱۶ بهمن

625

هزار تومان

تور هوایی کیش اززنجان

730

هزارتومان

اطلاعات بیشتر

تور هوایی کیش

610

هزارتومان

اطلاعات بیشتر

تور هوایی کیش از زنجان ۱۶ بهمن

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

940

هزار تومان

MORE INFO

تور هوایی کیش از زنجان ۱۲ بهمن

665

هزار تومان

جزییات

تور هوایی کیش از زنجان

با توجه به راه اندازی پرواز مستقیم زنجان به کیش از فرودگاه زنجان با پرواز بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی کیش ایر امکان اجرای تور کیش از زنجان از آذر ماه ۱۳۹۶ فراهم شده و همشهریان عزیز زنجانی و سایر مسافران عزیز در استان زنجان می توانند بدون از دست دادن زمان جهت عزیمت به تهران به شهر ساحلی و زیبای کیش سفر نمایند.

آژانس مسافرتی سلین سیر مجری تخصصی تور هوایی کیش در استان زنجان، تورهای کیش را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه میدهد…

در هر نقطه از استان زنجان که هستید و قصد سفر به کیش را دارید می توانید با ثبت نام تور کیش از شهر زنجان از طریق آژانس مسافرتی سلین سیر، سفری خاطره انگیز داشته باشید.

هم استانی های عزیز میتوانند برای سفر سیاحتی کیش،  با کارشناسان سلین سیر  در تماس باشند و با مناسب ترین قیمت تور مورد نظر خود را بدون واسطه و بصورت مستقیم رزرو نمایند.

تور کیش از زنجان بصورت هوایی بوده که با پرواز مستقیم زنجان به کیش و طی دو روز در هفته انجام میشود. پروازهای زنجان به کیش در روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته می باشد، بنابراین تورهای هوایی کیش از زنجان نیز در این دو روز شروع می شود که شامل تورهای ۳ شب و ۴ شب اقامت است.

در صورتیکه شروع تور روز دوشنبه باشد، مدت اقامت در کیش ۳ شب و ۴ روز خواهد شد و روز پایانی تور کیش از زنجان پنجشنبه می باشد.

چنانچه مدت اقامت ۴ شب و ۵ روز را مد نظر داشته باشید، شروع تور هوایی کیش از زنجان روز پنجشنبه و روز پایانی آن روز دوشنبه خواهد بود.

ساعت پرواز از زنجان به کیش ۱۰:۳۰ صبح  و ساعت برگشت ۷:۳۰ صبح از کیش به زنجان میباشد.

رزرو تور کیش بصورت هوایی از زنجان با مدت اقامت ۷ شب نیز امکان پذیر بوده و شما می توانید از دوشنبه تا دوشنبه هفته بعد یا پنجشنبه تا پنجشنبه هفته بعد در کیش اقامت داشته باشید.

 

خدمات تور هوایی کیش از زنجان به شرح زیر می باشد:

بلیط پرواز زنجان به کیش و بالعکس – ترنسفر فرودگاهی – اقامت به همراه صبحانه –  بلیط رایگان سینما ۶ بعدی به ازای هر نفر – با توجه به هتل انتخابی سرویس رایگان به مراکز خرید

مسافران عزیز برای رزرو  تور هوایی کیش از زنجان میتوانند با شماره های زیر در تماس باشند:

۱ – ۳۳۳۲۵۸۸۰ – ۰۲۴ // ۰۹۹۰۲۲۴۰۷۰۲

سلین سیر زنجان مجری تور هوایی کیش از زنجان

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد. سلین سیر زنجان

تورهای متنوع با سلین سیر

طراحی سایت