ویزای باکو آذربایجان بصورت لیبل کجا و چگونه اخذ میشود

ویزای باکو جزو ملزومات سفر به این شهر میباشد. یکی از انواع ویزاهای مورد استفاده برای ورود به کشور جمهوری آذربایجان ویزای لیبل است.

 

اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت الکترونیکی و یک نوع رایج دیگر یعنی لیبل انجام می شود. ویزای آذربایجان باکو در ایران در دو محل صادر می شود، در سفارت آذربایجان در تهران و کنسولگری آذربایجان در تبریز. برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان باکو مدت زمانی بین ۷ تا ۱۰ روز  لازم است. برای اخذ آن اصل پاسپورت با دارا بودن ۶ ماه اعتبار و یک قطعه عکس ۳٫۴ تمام رخ رنگی نیاز است، علاوه بر آن پر کردن فرم های سفارت نیز لازم میباشد. برای اخذ این نوع ویزا مراجعه حضوری به محل صدور ویزا ضروری است. مدت زمان اقامت در کشور جمهوری آذربایجان با ویزای توریستی عادی یا همان ویزای لیبل ۳۰ روز و مهلت استفاده از آن ۹۰ روز می باشد. قیمت این نوع ویزای باکو در صورت مراجعه حضوری ۲۳ دلار و در صورتیکه توسط آژانس مسافرتی اخذ شود مبلغ آن متفاوت می باشد. با توجه به سیاست کشور جمهوری آذربایجان در راستای رونق صنعت گردشگری و جذب توریست صدور ویزا یا روادید نیز اخیرا با صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان باکو تسهیل شده است که برای اخذ آن نیازی به مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری وجود ندارد. لازم به ذکر است که صدور ویزای آذربایجان باکو در مبادی ورودی به این کشور صادر نمیشود و مسافرین عزیز بایستی قبل از عزیمت به مرز یا فرودگاه ویزای خود را اخذ کرده باشند.

 

مسافران عزیز برای اطلاع از قیمت ویزای باکو  و اخذ آن میتوانند با شماره های زیر در تماس باشند:

کارشناسان سلین سیر شما را راهنمایی خواهند کرد.

۱ – ۳۳۳۲۵۸۸۰ – ۰۲۴ // ۰۹۹۰۲۲۴۰۷۰۲

 

سلین سیر علاوه بر خدمات اخذ ویزا برای کشور جمهوری آذربایجان سایر خدمات کارگزار باکو :

مثل رزرو هتل و آپارتمان در باکو، خدمات ترنسفر فرودگاهی، خدمات ترنسفر از مرز بیله سوار و آستارا به باکو، گشتهای متنوع در باکو و رزرو بلیط کنسرت و … را در آذربایجان و باکو انجام میدهد.

 

تخصص سلین سیر اجرای تورهای باکو و ارائه خدمات در همه شهرهای آذربایجان است.

 

سلین سیر آرزوی سفری خاطره انگیز برای شما عزیزان را در سفر باکو دارد.

 

خاطرات خوب با سلین سیر.

 

منتظر دیدار شما عزیزان در تورهای باکو هستیم.

 

 

ویزای باکو

اخذ ویزای آذربایجان

پاسخی بگذارید

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد. سلین سیر زنجان

تورهای متنوع با سلین سیر

طراحی سایت